Časté dotazy


# 1. Jaké typy eventů pokrývá váš cateringový servis?

Náš cateringový servis je ideální pro širokou škálu firemních událostí, včetně konferencí, školení, teambuildingů, výročních oslav, produktových prezentací a večírků. Jsme flexibilní a schopni přizpůsobit naše služby specifickým potřebám vaší události.


# 2. Jaké jsou možnosti menu?

Nabízíme různorodé možnosti menu včetně tradiční české kuchyně, mezinárodních specialit, vegetariánských, veganských a bezlepkových variant. Všechna naše jídla jsou připravována z čerstvých a kvalitních surovin. Rádi vám také pomůžeme sestavit menu na míru vašim požadavkům a preferencím.


# 3. Jak daleko předem je třeba catering objednat?

Doporučujeme objednat catering minimálně 3 týdny předem, aby bylo možné vše důkladně naplánovat a připravit. Pro velké eventy nebo specifické požadavky doporučujeme ještě delší časový předstih.  Ale pokud máte na organizaci cateringu méně času, ozvěte se nám a vymyslíme řešení. 


# 4. Jaký je postup objednávky cateringu?

Objednávku můžete provést telefonicky, e-mailem nebo přes náš online formulář. Po obdržení vaší poptávky vás bude kontaktovat náš eventový specialista, který s vámi proberete všechny detaily vaší události, včetně počtu hostů, typu menu a specifických požadavků.


# 5. Poskytujete i nápojový servis?

Ano, poskytujeme kompletní nápojový servis včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme také možnost degustačních stanic s víny nebo koktejlových barů s profesionálním barmanem.


# 6. Jaké jsou vaše ceny?

Ceny se odvíjí od typu a rozsahu služeb, počtu hostů a výběru menu. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte s podrobnostmi vaší události, abychom mohli připravit nabídku přesně na míru vašim potřebám.


# 7. Jak zaručujete kvalitu a čerstvost jídel?

Všechna naše jídla jsou připravována z čerstvých surovin, které nakupujeme od ověřených dodavatelů. Náš tým zkušených kuchařů dbá na nejvyšší standardy přípravy a prezentace jídel.


# 8. Jaké jsou možnosti pro alergiky a speciální dietní omezení?

Jsme zvyklí přizpůsobovat naše menu hostům s alergiemi nebo speciálními dietními omezeními. Stačí nám sdělit vaše požadavky a my připravíme jídla, která budou vyhovovat všem vašim hostům.


# 9. Poskytujete i zapůjčení nádobí a dalšího vybavení?

Ano, kromě cateringových služeb nabízíme i kompletní zapůjčení nádobí, příborů, sklenic, stolů, židlí a dalšího vybavení potřebného pro váš event.


# 10. Jakým způsobem se řeší logistika a servis během eventu?

Naším cílem je zajistit, aby vaše událost proběhla hladce a bez stresu. Náš tým bude na místě dostatečně předem, aby vše připravil. Během eventu se o vše postará náš personál, včetně servírování jídel, nápojů a sklízení.Doufáme, že tyto informace vám pomohou lépe porozumět našemu cateringovému servisu. Pokud máte další dotazy nebo potřebujete konzultaci, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci na vaší příští události!