O nás

Ctíme zásady udržitelného cateringu

Ctíme zásady udržitelného cateringu:- Naše menu přináší nejen chuťový zážitek, ale i pocit, že jednáním chráníte planetu. Sezónní a lokální suroviny znamenají svěžest na talíři a menší uhlíkovou stopu na planetě.Team vede skvělý šéfkuchař, který udává gastronomický směr:- Nechte se unést kulinářským uměním našeho šéfkuchaře, jehož inovativní přístup a vášeň pro gastronomii promění každý pokrm v nezapomenutelný zážitek.Suroviny zpracováváme do poslední "slupky":- S naším cateringem nejen že ochutnáte nevšední pokrmy, ale také podpoříte zero-waste filozofii. Ovocné sirupy, chipsy či pomazánky z "odpadu"? U nás standard.Podporujeme malé rodinné farmáře:- Každé sousto je oslavou čerstvosti a kvality. Suroviny z malých lokálních farem dodávají našim pokrmům autentičnost a nezaměnitelnou chuť, za kterou stojí skuteční lidé s příběhem.Pěstujeme vlastní bylinky:- Každý pokrm oživíme čerstvými bylinkami z naší zahrady. Přidejte k vašemu eventu vůni a chuť, která oslní každého hosta.


 

Vážíme si vašich hostů 

 Naše menu je vždy přizpůsobeno charakteru a cíli vašeho eventu. Díky pozornému a milému personálu se každý host bude cítit jako doma.

 

 

Pomáháme vytvořit dokonalý event

Díky našim dvacetiletým zkušenostem vám pomůžeme najít tu nejlepší lokaci, zorganizovat hladký průběh akce a propojit vás s top dodavateli. S námi bude váš event nezapomenutelným zážitkem.